• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Mol G-1 - Oree G-12 - 4
    22 jan.Ombrage G-2 - Mol G-11 - 1
    21 jan.Mol U19B-2 - Hoegaarden U19B-26 - 2
    21 jan.Antwerp U12B-1 - Mol U12B-17 - 1
    21 jan.Keerbergen U14G-1 - Mol U14G-25 - 2
    21 jan.Mol U16G-1 - Herakles U16G-24 - 5
    21 jan.Mol U14G-3 - Herakles U14G-54 - 3
    21 jan.Mol U14G-1 - Braxgata U14G-26 - 3
    21 jan.Victory U11B-1 - Mol U11B-15 - 2
    21 jan.Mol U10B-1 - Rapid U10B-12 - 8
    20 jan.Ombrage D-1 - Mol D-16 - 4
    20 jan.Dragons U19B-2 - Mol U19B-16 - 6
    20 jan.Blackbirds U16B-1 - Mol U16B-13 - 5
    20 jan.Victory U14B-3 - Mol U14B-113 - 1
    20 jan.Mol U19B-2 - Blue Lions U19B-13 - 5
    20 jan.Mol U16B-2 - Leuven U16B-42 - 6
    20 jan.Beerschot U11G-1 - Mol U11G-13 - 1
    20 jan.Mol U12G-1 - Dragons U12G-32 - 1
    20 jan.Mol U10G-1 - Victory U10G-11 - 8
    15 jan.Mol G-1 - Victory G-12 - 5
    15 jan.Beerschot G-1 - Mol G-18 - 1
    14 jan.Beerschot U16G-1 - Mol U16G-17 - 5
    14 jan.Meetjesland U14G-1 - Mol U14G-15 - 7
    14 jan.Mol U14G-2 - Victory U14G-43 - 7
    14 jan.Mol U12B-1 - Victory U12B-22 - 9
    14 jan.Mol U11B-1 - Mechelse U11B-14 - 2
    13 jan.Old Club D-1 - Mol D-14 - 5
    13 jan.Stix U16B-2 - Mol U16B-212 - 3
    13 jan.Blackbirds U19B-1 - Mol U19B-23 - 3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    21 mei 20:30Mol T-1 - Blackbirds T-1MolMOLH 1 A
    25 mei 10:00Mol U11B-1 - Antwerp U11B-1MolMOLH 1 A
    25 mei 10:00Mol U11G-1 - Victory U11G-3MolMOLH 1 B
    25 mei 10:00Yellow Sticks U9B-1 - Mol U9B-1Yellow SticksGEEL 1 B1
    25 mei 10:30Black Bears U11B-1 - Mol U11B-2BeringenBERI 1 A
    25 mei 11:00Mol U10B-1 - Genk U10B-1MolMOLH 1 A
    25 mei 11:00Mol U8G-2 - Phoenix U8G-1MolMOLH 1 B2a
    25 mei 11:00Mol U8G-1 - Herakles U8G-1MolMOLH 1 B2b
    25 mei 12:00Keerbergen U12B-1 - Mol U12B-1KeerbergenKEER 2 A
    25 mei 12:30Blackbirds U12G-2 - Mol U12G-1Blackbirds HCBLAC 2 A - Green Chilli
    25 mei 13:00Keerbergen U7B-2 - Mol U7B-1KeerbergenKEER 2 B2a
    1 jun. 10:00Mol U11G-1 - Herakles U11G-1MolMOLH 1 B
    1 jun. 10:00Mol U10G-1 - Artemis U10G-1MolMOLH 1 A
    1 jun. 10:00Dragons U8G-4 - Mol U8G-1DragonsDRAG 4 B2a
    1 jun. 10:30Black Bears U10B-1 - Mol U10B-1BeringenBERI 1 B
    1 jun. 11:00Mol U11B-2 - Hoegaarden U11B-2MolMOLH 1 A
    1 jun. 11:00Mol U9B-1 - Tongeren U9B-1MolMOLH 1 B1
    1 jun. 11:00Mol U7B-1 - Black Bears U7B-1MolMOLH 1 B2b
    1 jun. 12:00Beerschot U12B-2 - Mol U12B-1BeerschotBEER 2 A
    1 jun. 13:00Dragons U12G-3 - Mol U12G-1DragonsDRAG 3 B
    1 jun. 13:00Dragons U11B-2 - Mol U11B-1DragonsDRAG 3 A
    3 jun. 20:30Keerbergen G-1 - Mol G-1KeerbergenKEER 1 A
  • Wedstrijdverslagen