Home
Club
Club
Bestuur
Aanspreekpunt Integriteit
Sportieve Visie
Vrijwilligers
Outdoor Hockey
Indoor Hockey
G Hockey
Trim Hockey
Hockey 2 School
Info & Documenten
Lid worden
Scheidsrechters
Hockey App
Gedragscode
Documenten
Administratie
Teams
Blue Socks
Junioren U7-U9
Kuikens
U9 Girls-1
Junioren U10-U12
U10 Boys-1
U10 Boys-2
U10 Boys-3
U10 Girls-1
U11 Boys-1
U12 Boys-1
U12 Girl-1
U12 Girls-2
Junioren U14-U19
U14 Boys-1
U14 Boys-2
U14 Girls-1
U14 Girls-2
U16 Boys-1
U16 Girls-1
U19 Boys-1
U19 Girls-1
U19 Girls-2
Senioren
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Dames 1
Dames 2
Gents 1
Trimmers
Programma
Programma
Trainingen '23-'24 Winter
Trainingsschema 2023-2024
Sponsors
Sponsors
Onze Sponsors
Sponsor Brochure
Inschrijvingen
Vrijwilliger
Hockey Festival Toernooi
Nieuw Lid
Wedstrijdoutfit bestellen
Theoretisch Scheidsrechter
Paasstage
Zomerstage
Pannenkoeken tornooi
Hockey Friday
Webshop
Contact
Home
Club
+
Club
Bestuur
Aanspreekpunt Integriteit
Sportieve Visie
Vrijwilligers
Outdoor Hockey
Indoor Hockey
G Hockey
Trim Hockey
Hockey 2 School
Info & Documenten
+
Lid worden
Scheidsrechters
Hockey App
Gedragscode
Documenten
Administratie
Teams
+
Blue Socks
Junioren U7-U9
+
Kuikens
U9 Girls-1
Junioren U10-U12
+
U10 Boys-1
U10 Boys-2
U10 Boys-3
U10 Girls-1
U11 Boys-1
U12 Boys-1
U12 Girl-1
U12 Girls-2
Junioren U14-U19
+
U14 Boys-1
U14 Boys-2
U14 Girls-1
U14 Girls-2
U16 Boys-1
U16 Girls-1
U19 Boys-1
U19 Girls-1
U19 Girls-2
Senioren
+
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Dames 1
Dames 2
Gents 1
Trimmers
Programma
+
Programma
Trainingen '23-'24 Winter
Trainingsschema 2023-2024
Sponsors
+
Sponsors
Onze Sponsors
Sponsor Brochure
Inschrijvingen
+
Vrijwilliger
Hockey Festival Toernooi
Nieuw Lid
Wedstrijdoutfit bestellen
Theoretisch Scheidsrechter
Paasstage
Zomerstage
Pannenkoeken tornooi
Hockey Friday
Webshop
Contact
U9 Boys-2
Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
Staf
Geen informatie
Team indeling
Geen informatie
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20 mrt. 20:30
Dragons T-2 - Mol T-1
Dragons
23 mrt. 09:30
Mol U12G-1 - Dragons U12G-3
Mol
23 mrt. 09:30
Mol U11B-1 - Dragons U11B-2
Mol
23 mrt. 10:00
Artemis U10G-1 - Mol U10G-1
Artemis
23 mrt. 10:30
Mol U12B-1 - Beerschot U12B-2
Mol
23 mrt. 10:30
Mol U8G-2 - Blackbirds U8G-4
Mol
23 mrt. 10:30
Mol U7B-1 - Keerbergen U7B-3
Mol
23 mrt. 10:30
Tongeren U9B-1 - Mol U9B-1
Tongeren
23 mrt. 11:00
Keerbergen U8G-1 - Mol U8G-1
Keerbergen
23 mrt. 11:30
Mol U10B-1 - Black Bears U10B-1
Mol
23 mrt. 11:30
Blackbirds U16G-1 - Mol U16G-1
Blackbirds HC
23 mrt. 12:00
Hoegaarden U11B-2 - Mol U11B-2
Hoegaarden
23 mrt. 12:15
Artemis U16B-1 - Mol U16B-2
Artemis
23 mrt. 12:30
Herakles U11G-1 - Mol U11G-1
Herakles
23 mrt. 12:45
Mol U14B-1 - Vrijbroek U14B-1
Mol
23 mrt. 14:15
Mol U16B-1 - Keerbergen U16B-1
Mol
23 mrt. 15:00
Beerschot U19B-2 - Mol U19B-1
Beerschot
23 mrt. 16:00
Mol U19G-1 - Braxgata U19G-2
Mol
23 mrt. 17:30
Mol D-2 - Dender D-2
Mol
24 mrt. 11:30
Braxgata H-5 - Mol H-2
Braxgata
24 mrt. 12:00
Olympia D-1 - Mol D-1
Wilrijkse Plein
24 mrt. 15:00
Brugge H-1 - Mol H-1
Brugge
25 mrt. 20:30
Mol G-1 - Leuven G-1
Mol
30 mrt. 11:00
Beveren U19B-1 - Mol U19B-2
Beveren
6 apr. 10:00
LARA U14G-1 - Mol U14G-1
Lara
7 apr. 12:00
Mol D-1 - Arlon D-1
Mol
7 apr. 15:00
Mol H-1 - Hoegaarden H-1
Mol
13 apr. 09:30
Mol U14G-1 - Leuven U14G-2
Mol
14 apr. 10:00
Merode H-1 - Mol H-2
Merode
14 apr. 12:00
Mol D-1 - Luxembourg D-1
Mol