Home
Club
Club
Bestuur
Aanspreekpunt Integriteit
Sportieve Visie
Vrijwilligers
Outdoor Hockey
Indoor Hockey
G Hockey
Trim Hockey
Hockey 2 School
Info & Documenten
Lid worden
Scheidsrechters
Hockey App
Gedragscode
Documenten
Administratie
Teams
Blue Socks
Junioren U7-U9
Kuikens
U9 Girls-1
Junioren U10-U12
U10 Boys-1
U10 Boys-2
U10 Boys-3
U10 Girls-1
U11 Boys-1
U12 Boys-1
U12 Girl-1
U12 Girls-2
Junioren U14-U19
U14 Boys-1
U14 Boys-2
U14 Girls-1
U14 Girls-2
U16 Boys-1
U16 Girls-1
U19 Boys-1
U19 Girls-1
U19 Girls-2
Senioren
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Dames 1
Dames 2
Gents 1
Trimmers
Programma
Programma
Trainingen '23-'24 Winter
Trainingsschema 2023-2024
Sponsors
Sponsors
Onze Sponsors
Sponsor Brochure
Inschrijvingen
Vrijwilliger
Hockey Festival Toernooi
Nieuw Lid
Wedstrijdoutfit bestellen
Theoretisch Scheidsrechter
Paasstage
Zomerstage
Pannenkoeken tornooi
Hockey Friday
Webshop
Contact
Home
Club
+
Club
Bestuur
Aanspreekpunt Integriteit
Sportieve Visie
Vrijwilligers
Outdoor Hockey
Indoor Hockey
G Hockey
Trim Hockey
Hockey 2 School
Info & Documenten
+
Lid worden
Scheidsrechters
Hockey App
Gedragscode
Documenten
Administratie
Teams
+
Blue Socks
Junioren U7-U9
+
Kuikens
U9 Girls-1
Junioren U10-U12
+
U10 Boys-1
U10 Boys-2
U10 Boys-3
U10 Girls-1
U11 Boys-1
U12 Boys-1
U12 Girl-1
U12 Girls-2
Junioren U14-U19
+
U14 Boys-1
U14 Boys-2
U14 Girls-1
U14 Girls-2
U16 Boys-1
U16 Girls-1
U19 Boys-1
U19 Girls-1
U19 Girls-2
Senioren
+
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Dames 1
Dames 2
Gents 1
Trimmers
Programma
+
Programma
Trainingen '23-'24 Winter
Trainingsschema 2023-2024
Sponsors
+
Sponsors
Onze Sponsors
Sponsor Brochure
Inschrijvingen
+
Vrijwilliger
Hockey Festival Toernooi
Nieuw Lid
Wedstrijdoutfit bestellen
Theoretisch Scheidsrechter
Paasstage
Zomerstage
Pannenkoeken tornooi
Hockey Friday
Webshop
Contact
U8 Girls-2
Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
Staf
Geen informatie
Team indeling
Geen informatie
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 10:30
Mol U10G-1 - Taxandria U10G-1
Mol
30 mrt. 11:00
Beveren U19B-1 - Mol U19B-2
Beveren
6 apr. 10:00
LARA U14G-1 - Mol U14G-1
Lara
7 apr. 12:00
Mol D-1 - Arlon D-1
Mol
7 apr. 15:00
Mol H-1 - Hoegaarden H-1
Mol
13 apr. 09:30
Mol U14G-1 - Leuven U14G-2
Mol
14 apr. 10:00
Merode H-1 - Mol H-2
Merode
14 apr. 12:00
Mol D-1 - Luxembourg D-1
Mol
14 apr. 15:00
Hermes H-1 - Mol H-1
Hermes
16 apr. 20:30
Mol T-1 - Olympia T-1
Mol
20 apr. 09:00
Mol U11B-1 - Mechelse U11B-1
Mol
20 apr. 09:00
Mol U10B-1 - Artemis U10B-1
Mol
20 apr. 10:00
Mol U11G-1 - Vrijbroek U11G-1
Mol
20 apr. 10:00
Mol U8G-2 - Keerbergen U8G-2
Mol
20 apr. 10:00
Mol U8G-1 - Hoegaarden U8G-1
Mol
20 apr. 10:00
Maasmechelen U11B-1 - Mol U11B-2
Maasmechelen
20 apr. 10:00
Taxandria U9B-1 - Mol U9B-1
Taxandria
20 apr. 11:00
Blackbirds U10G-3 - Mol U10G-1
Blackbirds HC
20 apr. 11:15
Mol U14B-1 - Dragons U14B-3
Mol
20 apr. 11:15
Taxandria U16B-1 - Mol U16B-1
Taxandria
20 apr. 11:30
Namur U14G-1 - Mol U14G-1
Namur
20 apr. 11:45
Phoenix U16B-1 - Mol U16B-2
Phoenix
20 apr. 12:00
Olympia U12G-2 - Mol U12G-1
Wilrijkse Plein
20 apr. 12:00
Sint-Truiden U7B-2 - Mol U7B-1
Sint Truiden
20 apr. 12:30
Dragons U12B-2 - Mol U12B-1
Dragons
20 apr. 12:45
Mol U16G-1 - Stix U16G-2
Mol
20 apr. 14:15
Mol U14G-2 - Genk U14G-1
Mol
20 apr. 16:00
Mol U19B-1 - Blackbirds U19B-1
Mol
20 apr. 17:00
Mechelse U19G-3 - Mol U19G-1
Mechelse site KMTHC
20 apr. 17:30
Mol U19B-2 - Isca U19B-2
Mol