• Trimmers

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balrak, JeffreyTeamspeler
    Ceusters, SophieTeamspeler
    Emteborg, HakanTeamspeler
    Gielen, DennisTeamspeler
    Harts, AnnickTeamspeler
    Hermans, JurgenTeamspeler
    Marien, BertTeamspeler
    Peeters, ErikTeamspeler
    Philipsen, RobTeamspeler
    Van Hout, MiekeTeamspeler
    Van Nuffel, DimitriTeamspeler
    Van den bergh, ReinTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 08:30Mol U9B-2 - Mol U9B-1Mol
    23 okt. 08:30Mol U8B-1 - Artemis U8B-1Mol
    23 okt. 08:30Mol U8G-1 - Olympia U8G-3Mol
    23 okt. 09:30Mol U10B-1 - Sint-Truiden U10B-1Mol
    23 okt. 09:30Victory U11G-3 - Mol U11G-2Victory
    23 okt. 10:30Herakles U9G-2 - Mol U9G-1Herakles
    23 okt. 11:15Mol U14B-2 - Noorderkempen U14B-1Mol
    23 okt. 12:00Mechelse U11B-1 - Mol U11B-1Mechelse
    23 okt. 12:45Mol U16G-1 - Leuven U16G-3Mol
    23 okt. 13:00Dragons U14B-4 - Mol U14B-1Dragons
    23 okt. 13:00Noorderkempen U16B-1 - Mol U16B-2Noorderkempen
    23 okt. 14:15Mol U16B-1 - Victory U16B-3Mol
    23 okt. 14:15Herakles U14G-4 - Mol U14G-1Herakles
    23 okt. 16:00Mol U19G-1 - Saint Georges U19G-1Mol
    23 okt. 17:30Mol U19G-2 - Dragons U19G-5Mol
    23 okt. 19:00Mol D-2 - Maasmechelen D-1Mol
    24 okt. 10:00Mol U16G-1 - Hoegaarden U16G-1Mol
    24 okt. 10:30Mol U14G-2 - Olympia U14G-1Olympia
    30 okt. 13:00Mol D-2 - Victory D-8Mol
    30 okt. 15:00Mol U19G-2 - Noorderkempen U19G-1Mol
    30 okt. 15:00Braxgata U19B-2 - Mol U19B-1Braxgata
    31 okt. 10:00Mol H-2 - Leuven H-6Mol
    31 okt. 10:00Victory H-8 - Mol H-3Victory
    31 okt. 12:00Embourg D-1 - Mol D-1Embourg
    31 okt. 15:00Mol H-1 - Arlon H-1Mol
    1 nov. 12:00Mol D-1 - Stix D-1Mol
    6 nov. 15:00Mol D-2 - Stix D-2Mol
    7 nov. 10:00Mol H-2 - Victory H-6Mol
    7 nov. 10:00Stix H-2 - Mol H-3Stix
    7 nov. 12:00Keerbergen D-1 - Mol D-1Keerbergen