• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Heren-1 - Green Devils H-12 - 4
    17 okt.Green Devils D-1 - Dames-11 - 6
    17 okt.Heren-2 - Antwerp H-64 - 7
    17 okt.Herakles H-8 - Heren-31 - 0
    16 okt.U19 G-2 - Artemis U19G-11 - 0
    16 okt.Herakles D-5 - Dames-21 - 4
    16 okt.U19 B-1 - Gantoise U19B-37 - 1
    16 okt.U19 G-1 - Stix U19G-11 - 2
    16 okt.Victory U16B-3 - U16 B-11 - 5
    16 okt.U16 B-2 - Dragons U16B-41 - 2
    16 okt.U14 B-1 - Dragons U14B-30 - 4
    16 okt.Olympia U14G-1 - U14 G-12 - 2
    16 okt.Blackbirds U16G-1 - U16 G-13 - 2
    16 okt.U14 G-2 - Artemis U14G-16 - 1
    16 okt.U11 B-1 - White Star U11B-22 - 0
    16 okt.Herakles U11G-2 - U11 G-10 - 0
    16 okt.Artemis U10B-1 - U10 B-12 - 1
    16 okt.Antwerp U14B-2 - U14 B-23 - 2
    10 okt.Heren-1 - Isca H-1
    10 okt.Heren-1 - Isca H-15 - 0
    10 okt.Dames-1 - Blue Lions D-13 - 0
    10 okt.Mechelse H-4 - Heren-21 - 2
    9 okt.Dames-2 - Keerbergen D-30 - 1
    9 okt.Roeselare U19G-1 - U19 G-12 - 1
    9 okt.Keerbergen U19B-1 - U19 B-15 - 0
    9 okt.U16 B-1 - Dragons U16B-34 - 0
    9 okt.Noorderkempen U19G-1 - U19 G-23 - 0
    9 okt.U16 G-1 - Phoenix U16G-112 - 0
    9 okt.Blackbirds U16B-1 - U16 B-21 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    23 okt. 08:30Mol U9B-2 - Mol U9B-1MolMOLH 1-(7-8)
    23 okt. 08:30Mol U8B-1 - Artemis U8B-1MolMOLH 1-(6)
    23 okt. 08:30Mol U8G-1 - Olympia U8G-3MolMOLH 1-(5)
    23 okt. 09:30Mol U10B-1 - Sint-Truiden U10B-1MolMOLH 1-(A)
    23 okt. 09:30Victory U11G-3 - Mol U11G-2VictoryVICT 3
    23 okt. 10:30Herakles U9G-2 - Mol U9G-1HeraklesHERA 2
    23 okt. 11:15Mol U14B-2 - Noorderkempen U14B-1MolMOLH 1
    23 okt. 12:00Mechelse U11B-1 - Mol U11B-1MechelseMECH 2
    23 okt. 12:45Mol U16G-1 - Leuven U16G-3MolMOLH 1
    23 okt. 13:00Dragons U14B-4 - Mol U14B-1DragonsDRAG 2
    23 okt. 13:00Noorderkempen U16B-1 - Mol U16B-2NoorderkempenKEMP 1
    23 okt. 14:15Mol U16B-1 - Victory U16B-3MolMOLH 1
    23 okt. 14:15Herakles U14G-4 - Mol U14G-1HeraklesHERA 2
    23 okt. 16:00Mol U19G-1 - Saint Georges U19G-1MolMOLH 1
    23 okt. 17:30Mol U19G-2 - Dragons U19G-5MolMOLH 1
    23 okt. 19:00Mol D-2 - Maasmechelen D-1MolMOLH 1
    24 okt. 10:00Mol U16G-1 - Hoegaarden U16G-1MolMOLH 1
    24 okt. 10:30Mol U14G-2 - Olympia U14G-1OlympiaOLYM 1
    30 okt. 13:00Mol D-2 - Victory D-8MolMOLH 1
    30 okt. 15:00Mol U19G-2 - Noorderkempen U19G-1MolMOLH 1
    30 okt. 15:00Braxgata U19B-2 - Mol U19B-1BraxgataBRAX 1
    31 okt. 10:00Mol H-2 - Leuven H-6MolMOLH 1
    31 okt. 10:00Victory H-8 - Mol H-3VictoryVICT 3
    31 okt. 12:00Embourg D-1 - Mol D-1EmbourgEMBG 1
    31 okt. 15:00Mol H-1 - Arlon H-1MolMOLH 1
    1 nov. 12:00Mol D-1 - Stix D-1MolMOLH 1
  • Wedstrijdverslagen