• Verenigingsactiviteiten


  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.Heren-1 - Embourg H-11 - 6
    27 sep.Green Devils D-1 - Dames-13 - 2
    27 sep.Heren-3 - Hoegaarden H-22 - 4
    27 sep.Olympia H-2 - Heren-21 - 2
    26 sep.Olympia U19B-1 - U19 B-22 - 1
    26 sep.U19 G-1 - Taxandria U19G-11 - 4
    26 sep.Sint-Truiden U19G-1 - U19 G-27 - 1
    26 sep.U19 B-1 - Hoegaarden U19B-11 - 9
    26 sep.Noorderkempen U16G-1 - U16 G-25 - 1
    26 sep.U16 G-1 - Phoenix U16G-11 - 6
    26 sep.U14 B-2 - U14 B-11 - 2
    26 sep.Dragons U14G-5 - U14 G-14 - 1
    26 sep.Hoegaarden U10G-2 - U10 G-11 - 0
    26 sep.U11 G-2 - Phoenix U11G-20 - 6
    26 sep.U11 G-1 - Stix U11G-18 - 1
    26 sep.U10 B-1 - Keerbergen U10B-27 - 0
    26 sep.Sint-Truiden U12B-1 - U12 B-16 - 0
    20 sep.Brugge H-1 - Heren-1 2 - 2
    20 sep.Dames-1 - Leopard D-13 - 0
    20 sep.Heren-2 - Mechelse H-57 - 2
    19 sep.U19 G-2 - Stix U19G-24 - 0
    19 sep.U19 G-1 - Stix U19G-12 - 1
    19 sep.Dragons U19B-4 - U19 B-23 - 2
    19 sep.U19 B-1 - Mechelse U19B-222 - 0
    19 sep.Stix U16G-1 - U16 G-17 - 1
    19 sep.U16 B-1 - Stix U16B-111 - 0
    19 sep.Blackbirds U14G-1 - U14 G-16 - 0
    19 sep.Dragons U11G-2 - U11 G-14 - 1
    19 sep.U14 B-2 - Keerbergen U14B-11 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    3 okt. 09:00Herakles U11G-1 - Mol U11G-1HeraklesHERA 2
    3 okt. 09:30Blackbirds U11G-2 - Mol U11G-2Blackbirds HCBLAC 1
    3 okt. 10:00Mol U12B-1 - Leuven U12B-3MolMOLH 1-(A)
    3 okt. 10:00Mol U9B-1 - Dragons U9B-4MolMOLH 1-(7-8)
    3 okt. 10:00Dragons U9G-2 - Mol U9G-1DragonsDRAG 4
    3 okt. 10:30Antwerp U10B-3 - Mol U10B-1AntwerpANTW 2
    3 okt. 11:00Mol U9B-2 - Beerschot U9B-2MolMOLH 1-(7-8)
    3 okt. 11:00Mol U8B-1 - Blackbirds U8B-1MolMOLH 1-(1)
    3 okt. 11:00Mol U7G-1 - Stix U7G-2MolMOLH 1-(2)
    3 okt. 11:00Dragons U7B-3 - Mol U7B-1DragonsDRAG 4
    3 okt. 11:30Isca U16B-1 - Mol U16B-1ISCAISCA 1
    3 okt. 12:15Mol U14B-1 - Blackbirds U14B-1MolMOLH 1
    3 okt. 12:30Artemis U14B-1 - Mol U14B-2ArtemisARTE 1
    3 okt. 13:30Victory U8B-1 - Mol U8B-2VictoryVICT 3
    3 okt. 13:45Mol U14G-1 - Herakles U14G-3MolMOLH 1
    3 okt. 14:15Hoegaarden U16G-1 - Mol U16G-1HoegaardenHOEG 1
    3 okt. 15:15Mol U16G-2 - Antwerp U16G-4MolMOLH 1
    3 okt. 16:30Stix U19B-1 - Mol U19B-1StixSTIX 1
    3 okt. 16:30Maasmechelen U19G-1 - Mol U19G-1MaasmechelenMAAS 1
    3 okt. 17:00Mol U19B-2 - Stix U19B-2MolMOLH 1
    3 okt. 18:30Mol U19G-2 - Artemis U19G-1MolMOLH 1
    4 okt. 10:00Mol H-2 - Victory H-6MolMOLH 1
    4 okt. 10:00Dragons H-8 - Mol H-3DragonsDRAG 1
    4 okt. 12:00Mol D-1 - Neo D-1MolMOLH 1
    4 okt. 15:00Mol H-1 - Hoegaarden H-1MolMOLH 1
    10 okt. 09:30Mol U12B-1 - Artemis U12B-1MolMOLH 1-(A)
    10 okt. 09:30Mol U9B-2 - Artemis U9B-1MolMOLH 1-(7-8)
    10 okt. 09:30Mol U8G-1 - Taxandria U8G-1MolMOLH 1-(6)
    10 okt. 10:00Maasmechelen U11G-1 - Mol U11G-2MaasmechelenMAAS 1
  • Wedstrijdverslagen