• Verenigingsactiviteiten


    feb
    05
    Coaches avond U7-U12

    feb
    05
    Coaches avond U14-U19

    feb
    28
    Opening 2de seizoenshelft

    Later meer informatie Onder voorbehoud van Covid-19 maatregelen

    apr
    07
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    08
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    09
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    10
    Keepersclinic

    Keepersclinic Inschrijfformulier volgt later

    apr
    12
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    13
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    14
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    15
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    16
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    jun
    12
    Pannenkoekentornooi

    Pannenkoekentornooi voor U7-U8 en U9 ploegen Inschrijfformulier volgt later

    jun
    12
    Coaches BBQ

    jun
    13
    G-Hockey tornooi

    jul
    05
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    06
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    07
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    08
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    09
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    09
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    10
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    11
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    12
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    13
    Zomerstage kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    aug
    18
    Zomerstage U12 - Dames/Heren

    Zomerstage voor U11 tot en met Dames en Heren Inschrijfformulier volgt later

    aug
    19
    Zomerstage U12 - Dames/Heren

    Zomerstage voor U11 tot en met Dames en Heren Inschrijfformulier volgt later

    aug
    20
    Zomerstage U12 - Dames/Heren

    Zomerstage voor U11 tot en met Dames en Heren Inschrijfformulier volgt later

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 nov.Gantoise H-5 - Heren-2
    22 nov.Heren-3 - Taxandria H-3
    15 nov.Heren-1 - Arlon H-1
    15 nov.Neo D-1 - Dames-1
    15 nov.Heren-3 - Gantoise H-7
    15 nov.Dragons H-7 - Heren-2
    14 nov.U19 G-1 - Maasmechelen U19G-1
    14 nov.U19 B-1 - Stix U19B-1
    14 nov.Antwerp U16G-4 - U16 G-2
    14 nov.Artemis U19G-1 - U19 G-2
    14 nov.U16 G-1 - Hoegaarden U16G-1
    14 nov.Herakles U14G-3 - U14 G-1
    14 nov.Blackbirds U14B-1 - U14 B-1
    14 nov.U14 B-2 - Artemis U14B-1
    14 nov.Stix U19B-2 - U19 B-2
    14 nov.U16 B-1 - Isca U16B-1
    14 nov.Leuven U12B-3 - U12 B-1
    14 nov.U10 B-1 - Antwerp U10B-3
    14 nov.U11 G-1 - Herakles U11G-1
    14 nov.U11 G-2 - Blackbirds U11G-2
    11 nov.U19 B-2 - Olympia U19B-1
    11 nov.U19 G-2 - Sint-Truiden U19G-1
    11 nov.Hoegaarden U19B-1 - U19 B-1
    11 nov.Taxandria U19G-1 - U19 G-1
    11 nov.U16 G-2 - Noorderkempen U16G-1
    11 nov.Phoenix U16G-1 - U16 G-1
    11 nov.U14 G-1 - Dragons U14G-5
    11 nov.U14 B-1 - U14 B-2
    11 nov.Keerbergen U10B-2 - U10 B-1
  • Programma

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen