• Verenigingsactiviteiten


    nov
    20
    Coaches avond U7 - U12

    Coaches avond voor U7 tot en met U12 ploegen

    nov
    20
    Coaches avond U14 - U19

    Coaches avond voor U14 tot U19 ploegen

    feb
    05
    Coaches avond U7-U12

    feb
    05
    Coaches avond U14-U19

    feb
    28
    Opening 2de seizoenshelft

    Later meer informatie Onder voorbehoud van Covid-19 maatregelen

    apr
    07
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    08
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    09
    Paasstage U12-Dames/Heren

    Paasstage voor U12 tot en met Dames en Heren inschrijfformulier volgt later

    apr
    10
    Keepersclinic

    Keepersclinic Inschrijfformulier volgt later

    apr
    12
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    13
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    14
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    15
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    apr
    16
    Paasstage Kuikens - U11

    Paasstage voor Kuikens tot en met U11 Mogelijkheid voor opvang vanaf 8u00 en tot 17u00 Inschrijfformulier volgt later

    jun
    12
    Pannenkoekentornooi

    Pannenkoekentornooi voor U7-U8 en U9 ploegen Inschrijfformulier volgt later

    jun
    12
    Coaches BBQ

    jun
    13
    G-Hockey tornooi

    jul
    05
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    06
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    07
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    08
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

    jul
    09
    Zomerstage Kuikens - U11

    Zomerstage voor Kuikens tot en met U11 Opvang voorzien vanaf 8u tot 17u inschrijfformulier volgt later

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Brugge H-1 - Heren-1 2 - 2
    20 sep.Dames-1 - Leopard D-13 - 0
    20 sep.Heren-2 - Mechelse H-57 - 2
    19 sep.U19 G-2 - Stix U19G-24 - 0
    19 sep.U19 G-1 - Stix U19G-12 - 1
    19 sep.Dragons U19B-4 - U19 B-23 - 2
    19 sep.Stix U16G-1 - U16 G-17 - 1
    19 sep.U16 B-1 - Stix U16B-111 - 0
    19 sep.Blackbirds U14G-1 - U14 G-16 - 0
    19 sep.Dragons U11G-2 - U11 G-14 - 1
    19 sep.U14 B-2 - Keerbergen U14B-11 - 1
    19 sep.U12 B-1 - Phoenix U12B-10 - 12
    19 sep.Genk U11G-1 - U11 G-26 - 0
    19 sep.Noorderkempen U10B-1 - U10 B-12 - 2
    19 sep.U10 G-1 - Sint-Truiden U10G-10 - 2
    19 sep.Taxandria U14B-2 - U14 B-11 - 2
    13 sep.Heren-1 - Verviers H-15 - 3
    13 sep.Dames-1 - Maca D-114 - 0
    13 sep.Leuven H-4 - Heren-23 - 2
    13 sep.Heren-3 - Victory H-91 - 6
    12 sep.U19 G-2 - Stix U19G-31 - 0
    12 sep.Leuven U16B-2 - U16 B-10 - 8
    12 sep.U19 B-2 - Noorderkempen U19B-13 - 4
    12 sep.Victory U19G-3 - U19 G-13 - 7
    12 sep.U16 G-2 - Blackbirds U16G-11 - 7
    12 sep.Herakles U16G-2 - U16 G-14 - 3
    12 sep.U14 G-1 - Victory U14G-40 - 2
    12 sep.Keerbergen U19B-1 - U19 B-11 - 0
    12 sep.Taxandria U14B-2 - U14 B-20 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    26 sep. 09:00Sint-Truiden U12B-1 - Mol U12B-1Sint TruidenSTRU 1
    26 sep. 09:30Mol U11G-1 - Stix U11G-1MolMOLH 1-(A)
    26 sep. 09:30Mol U10B-1 - Keerbergen U10B-2MolMOLH 1-(B)
    26 sep. 10:00Taxandria U9B-1 - Mol U9B-1TaxandriaTAXA 2
    26 sep. 10:00Beveren U9B-1 - Mol U9B-2Wilrijkse PleinVHL 1
    26 sep. 10:30Mol U11G-2 - Phoenix U11G-2MolMOLH 1-(A)
    26 sep. 10:30Mol U9G-1 - Leuven U9G-2MolMOLH 1-(7-8)
    26 sep. 10:30Mol U8B-2 - Keerbergen U8B-1MolMOLH 1-(5)
    26 sep. 10:30Mol U7B-1 - Blackbirds U7B-1MolMOLH 1-(6)
    26 sep. 10:30Dragons U8B-3 - Mol U8B-1DragonsDRAG 4
    26 sep. 11:00Hoegaarden U10G-2 - Mol U10G-1HoegaardenHOEG 1
    26 sep. 11:45Mol U14B-2 - Mol U14B-1MolMOLH 1
    26 sep. 11:45Dragons U14G-5 - Mol U14G-1DragonsDRAG 4
    26 sep. 12:00Herakles U8G-1 - Mol U8G-1HeraklesHERA 2
    26 sep. 12:00Antwerp U7G-3 - Mol U7G-1AntwerpANTW 2
    26 sep. 13:15Mol U16G-1 - Phoenix U16G-1MolMOLH 1
    26 sep. 13:45Noorderkempen U16G-1 - Mol U16G-2NoorderkempenKEMP 1
    26 sep. 15:00Mol U19B-1 - Hoegaarden U19B-1MolMOLH 1
    26 sep. 16:00Sint-Truiden U19G-1 - Mol U19G-2Sint TruidenSTRU 1
    26 sep. 16:30Mol U19G-1 - Taxandria U19G-1MolMOLH 1
    26 sep. 18:00Olympia U19B-1 - Mol U19B-2OlympiaOLYM 1
    27 sep. 10:00Mol H-3 - Hoegaarden H-2MolMOLH 1
    27 sep. 10:00Olympia H-2 - Mol H-2OlympiaOLYM 1
    27 sep. 12:00Green Devils D-1 - Mol D-1Green DevilsGDEV 1
    27 sep. 15:00Mol H-1 - Embourg H-1MolMOLH 1
    3 okt. 09:00Herakles U11G-1 - Mol U11G-1HeraklesHERA 2
    3 okt. 09:30Blackbirds U11G-2 - Mol U11G-2Blackbirds HCBLAC 1
    3 okt. 10:00Mol U12B-1 - Leuven U12B-3MolMOLH 1
    3 okt. 10:00Mol U9B-1 - Dragons U9B-4MolMOLH 1
  • Wedstrijdverslagen