• Verenigingsactiviteiten


  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Dames-2 - Black Bears D-18 - 0
    24 sep.U19 G-2 - Black Bears U19G-13 - 0
    24 sep.U19 G-1 - Victory U19G-417 - 0
    24 sep.U16 G-1 - Leuven U16G-31 - 0
    24 sep.Artemis U14B-1 - U14 B-11 - 3
    24 sep.U16 B-1 - Keerbergen U16B-12 - 1
    24 sep.Braxgata U12G-3 - U12 G-17 - 3
    24 sep.U14 G-2 - Blackbirds U14G-10 - 2
    24 sep.Merode U14G-1 - U14 G-12 - 0
    24 sep.Maasmechelen U14B-1 - U14 B-24 - 0
    24 sep.U12 G-2 - Blackbirds U12G-24 - 1
    24 sep.U11 B-1 - Artemis U11B-13 - 6
    24 sep.Noorderkempen U12B-1 - U12 B-12 - 4
    24 sep.U10 B-3 - U10 B-23 - 0
    24 sep.Herakles U10G-1 - U10 G-15 - 0
    19 sep.Herakles G-3 - Gents-19 - 1
    18 sep.Zaid H-1 - Heren-13 - 1
    18 sep.Namur D-1 - Dames-14 - 2
    18 sep.Dragons H-8 - Heren-31 - 5
    17 sep.Dames-2 - Blackbirds D-14 - 3
    17 sep.U19 G-1 - Beerschot U19G-11 - 1
    17 sep.Victory U19B-2 - U19 B-14 - 3
    17 sep.Genk U19G-1 - U19 G-20 - 3
    17 sep.U16 B-1 - Mechelse U16B-20 - 3
    17 sep.Phoenix U16G-1 - U16 G-15 - 1
    17 sep.Victory U10B-2 - U10 B-11 - 3
    17 sep.U14 G-2 - Keerbergen U14G-24 - 0
    17 sep.Beerschot U12G-2 - U12 G-24 - 0
    17 sep.U14 B-2 - Genk U14B-22 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    25 sep. 10:00Mol H-3 - Olympia H-2MolMOLH 1
    25 sep. 12:00Mol D-1 - La Louvière D-1MolMOLH 1
    25 sep. 12:00Leuven D-5 - Mol D-2LeuvenLEUV 2
    25 sep. 15:00Mol H-2 - Saint Georges H-2MolMOLH 1
    25 sep. 15:00Ixelles H-1 - Mol H-1IxellesIXEL 1
    1 okt. 09:00Mol U10B-2 - Blackbirds U10B-1MolMOLH 1 B
    1 okt. 09:00Mol U10G-1 - Blackbirds U10G-1MolMOLH 1 A
    1 okt. 10:00Mol U12B-1 - Victory U12B-1MolMOLH 1 A
    1 okt. 10:00Mol U12G-1 - Olympia U12G-1MolMOLH 1 B
    1 okt. 10:00Artemis U8B-1 - Mol U8B-1ArtemisARTE 1 B2a
    1 okt. 10:30Genk U11B-1 - Mol U11B-1GenkGENK 1 A
    1 okt. 11:00Mol U10B-1 - Merode U10B-1MolMOLH 1 A
    1 okt. 11:30Herakles U12G-2 - Mol U12G-2HeraklesHERA 2 A
    1 okt. 12:15Mol U14B-1 - Genk U14B-1MolMOLH 1
    1 okt. 13:00Keerbergen U10B-1 - Mol U10B-3KeerbergenKEER 2 A
    1 okt. 13:00Herakles U14G-4 - Mol U14G-2HeraklesHERA 1
    1 okt. 13:00Victory U16B-3 - Mol U16B-1VictoryVICT 2
    1 okt. 13:45Mol U14G-1 - Mechelse U14G-2MolMOLH 1
    1 okt. 14:30Stix U16G-3 - Mol U16G-1StixSTIX 1
    1 okt. 15:00Antwerp U19G-3 - Mol U19G-1AntwerpANTW 2
    1 okt. 15:15Mol U14B-2 - Phoenix U14B-1MolMOLH 1
    1 okt. 16:00Phoenix U19G-2 - Mol U19G-2PhoenixPHOE 1
    1 okt. 17:00Mol U19B-1 - Blue Lions U19B-1MolMOLH 1
    1 okt. 18:30Mol D-2 - Artemis D-1MolMOLH 1
    2 okt. 10:00Herakles H-7 - Mol H-3HeraklesHERA 2
    2 okt. 12:00Amicale Anderlecht D-1 - Mol D-1Amicale AnderlechtAMAN 1
    2 okt. 15:00Mol H-1 - Hoegaarden H-1MolMOLH 1
    3 okt. 20:30Isca G-4 - Mol G-1ISCAISCA 1 A
    8 okt. 09:30Mol U12B-1 - Dragons U12B-2MolMOLH 1 A
  • Wedstrijdverslagen